Klausimai – atsakymai

Šiame puslapyje rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie mus ir nemokamą Naująjį Testamentą. Jei atsakymo į savo klausimą čia neradote, rašykite mums naudodamiesi Grįžtamojo ryšio forma.

– Ar tikrai visiškai nemokamai?

– Taip. Užsakę Naująjį Testamentą jį paštu gausite visiškai nemokamai. Jums nereikia mokėti nei už knygą, nei už jos siuntimą paštu. Jūs neįsipareigojate ką nors padaryti dėl mūsų, mes džiaugiamės galėdami padėti jums be atlygio.

– Kodėl nemokamai?

– Tikime, kad Biblija yra verta to, kad kiekvienas žmogus turėtų galimybę ją skaityti. Mes taip pat tikime, kad kiekvienas žmogus yra vertas gauti šią Knygą dovanų. Be to, yra žmonės, kurie aukoja pinigus, kad norintiems įsigyti Bibliją, ši būtų pasiekiama.

– Ar platinate dar kokią nors literatūrą?

– Šio projekto ribose mes siūlome dovanų tik vieną knygą — Naujojo Testamento Atstatymo vertimą su paaiškinimais. Kitų leidinių neplatiname.

– Kiek knygų galima užsisakyti?

– Kiekvienam naujam užsakovui siunčiame tik vieną Naujojo Testamento egzempliorių. Norėdami sužinoti, kaip užsakyti daugiau — skaitykite šiame tinklalapyje.

– Kiek knygų jau išplatinta?

– Remiantis mums žinomais duomenimis, nuo 1999 metų išlatinta daugiau nei 1 mln. Naujojo Testamento Astatymo vertimo kopijų. Platinimas vyko skirtingų organizacijų,  savanorių grupių ir atskirų žmonių dėka. Projekto „Biblija atvira visiems“ ribose nuo 2014 m. išplatinta virš vienuolikos tūkstančių egzempliorių.

– Kodėl Naująjį Testamentą vadinate Biblija?

– Biblija – tai skirtingų leidimų, sudarytų iš Šventojo Rašto, bendras pavadinimas. Yra leidimai, kurių sudėtyje yra ir Senasis Testamentas ir Naujasis Testamentas (ir jie gali skirtis Senojo Testamento knygų skaičiumi). Yra leidimai, kuriuose yra tik Naujasis Testamentas arba Naujasis Testamentas ir Psalmės (viena iš Senojo Testamento knygų). Kiekieną šių leidimų apskritai paėmus galima vadinti Biblija. Mes jums siūlome leidimą, kuriame yra tik Naujojo Testamento knygos.

 – Papasakokite savo misijos istoriją

– Misija „Rema“ nemokamai platina krikščionišką literatūrą nuo dvidešimto amžiaus devinto dešimtmečio. Per tuos metus mes išsiuntėme milijonus kopijų nemokamos krikščioniškos literatūros, įskaitant daugiau nei milijoną Naujojo Testamento kopijų. Apie mus ir apie platinimo istoriją galite perskaityti mūsų interneto svetainėje www.rhemabooks.org.

– Jūs platinate krikščionišką literatūrą tik rusų kalba?

– Nuo 1984 m. iki 2000 m. pradžios mes platinome knygas tik rusų kalba. 2003 metais mes pradėjome platinti knygas anglų, ispanų, vokiečių, prancūzų ir kai kuriomis kitomis kalbomis. Šiandien misija „Rema“ platina nemokamą krikščionišką literatūrą 32 skirtingomis pasaulio kalbomis, kuriomis kalba apie 1 mlrd. 600 mln. žmonių.

– Kaip jūs platinate nemokamą literatūrą?

– Mes platiname savo knygas daugiausiai dviem būdais: siunčiame paštu savo užsakovams arba perduodame iš rankų į rankas per mūsų savanorius pagalbininkus skirtinguose pasaulio miestuose (knygų mugėse, krikščioniškų seminarų metu, gatvėje ir pan.). Parsisiųsti nemokamas knygas elektroniniu formatu skirtingomis kalbomis galima mūsų interneto svetainėje www.rhemabooks.org.

– Ar galiu kokiu nors būdu dalyvauti jūsų tarnavime?

Žinoma, galite! Persiskaitykite apie tai atitinkamame mūsų svetainės puslapyje. Taip pat jūs galite patalpinti nuorodą į mūsų svetainę socialiniame tinkle.