Dažniausiai užduodami klausimai

Šiame puslapyje rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie mus ir nemokamą Naująjį Testamentą. Jei atsakymo į savo klausimą čia neradote, rašykite mums naudodamiesi Grįžtamojo ryšio forma.

“Visiškai nemokamai?”

Taip. Užsakę Naująjį Testamentą jį paštu gausite visiškai nemokamai. Jums nereikia mokėti nei už knygą nei už jos siuntimą paštu.

“Kodėl nemokamai?”

Mes tikime, kad Biblija verta to, kad kiekvienas žmogus turėtų galimybę ją skaityti. Mes taip pat tikime, kad kiekvienas žmogus vertas to, kad gautų šią Knygą dovanai.

“Kokiomis lėšomis jūs platinate Naująjį Testamentą?”

Misija “Rema” yra pelno-nesiekianti organizacija. Leidyba ir platinimas vykdomas aukotojų lėšomis.

“Kiek knygų galima užsisakyti? Ar galima užsakyti keletą knygų mano draugams?”

Projektas “Biblija visiems” siūlo Naująjį Testamentą asmeniškai kiekvienam žmogui, kuris išreiškė pageidavimą gauti šią knygą ir ją užsisakė. Dėl to adresu, nurodytu užsakyme, išsiunčiame tik vieną knygą. Jūs galite užsisakyti vieną Naująjį testamentą sau ir Jūs taip pat galite padėti pateikti užsakymą savo draugui ar giminaičiui, kuris nemoka naudotis internetu.

 “Papasakokite savo misijos istoriją”

Misija “Rema” nemokamai platina krikščionišką literatūrą nuo dvidešimto amžiaus devinto dešimtmečio. Per tuos metus mes išsiuntėme milijonus kopijų nemokamos krikščioniškos literatūros, įskaitant daugiau nei milijoną Naujojo Testamento kopijų. Apie mus ir apie platinimo istoriją galite perskaityti mūsų interneto svetainėje www.rhemabooks.org.

“Jūs platinate krikščionišką literatūrą tik rusų kalba?”

Nuo 1984 m. iki 2000 m. pradžios mes platinome knygas tik rusų kalba. 2003 metais mes pradėjome platinti knygas anglų, ispanų, vokiečių, prancūzų ir kai kuriomis kitomis kalbomis. Šiandien misija “Rema” platina nemokamą krikščionišką literatūrą 32 skirtingomis pasaulio kalbomis, kuriomis kalba apie 1 mlrd. 400 mln. žmonių.

“Kaip jūs platinate nemokamą literatūrą?”

Mes platiname savo knygas daugiausiai dviem būdais: siunčiame paštu savo užsakovams arba perduodame iš rankų į rankas per mūsų savanorius pagalbininkus skirtinguose pasaulio miestuose (knygų mugėse, krikščioniškų seminarų metu, gatvėje ir pan.). Parsisiųsti nemokamas knygas elektroniniu formatu skirtingomis kalbomis galima mūsų interneto svetainėje www.rhemabooks.org.

“Ar galiu kokiu nors būdu dalyvauti jūsų tarnavime?”

Žinoma, galite! Persiskaitykite apie tai atitinkamame mūsų svetainės puslapyje. Taip pat jūs galite patalpinti nuorodą į mūsų svetainę socialiniame tinkle.

“Ar galima jums atsiųsti įprastą (ne elektronį) laišką?”

Jei norite mums parašyti laišką, prašome išsiųsti jį adresu : 

Baltijos Biblijos draugija
P.D. 2091
Kauno ACP
LT-44009 Kaunas Lietuva