Skaitytojų atsiliepimai

Jums rašto Uralo Valstybinės Teisės Akademijos Jekaterinburge vakarinio fakulteto pirmo kurso studentė. Mano vardas S.O., man devyniolika metų. Didžiai apgailestauju, nes nežinau pavadinimo organizacijos į kurią kreipiuosi, bet manau, kad nesuklysiu, jei kreipsiuosi tiesiog į krikščionis, tikinčius žmones. Labai norėjau pasakyti Jums labai ačiū už darbą, kurį Jūs darote, darbą labai reikalingą ir svarbų, ypatingai mūsų dienomis. Aš kalbu apie tą akciją, kurią Jūs vykdote, apie Biblijos (Naujojo Testamento) nemokamą dalinimą aukštosiose mokyklose…

Sveiki! Aš labai dėkingas Jums už Jūsų knygą. Knyga nuostabi: geras dizainas, prieinamai parašyta. Ir iš viso, Aš, jei nuoširdžiai, nesitikėjau gauti tokios knygos. Tiesa, aš tik pradėjau ją skaityti, bet man patinka. Labai jums ačiū už tokius gerus darbus. Turiu dar vieną mažą prašymą: aišku, jei yra galimybė, išsiųsti man dar vieną jūsų leidimo Bibliją su tokiomis pat išnašomis ir paaiškinimais. Iš anksto dėkoju.

Dėkoju Jums už tai, kad Jūs esate ir už tai, kad Jūs darbuojatės Viešpaties šlovei, tai labai nuostabu nešti tokią tarnavimo naštą ir būti naudingu kitiems žmonėms, ypač tiems, kas neturi draugų ir bažnyčios. O turi tik tokias nuostabias knygas, kurios pačios išaiškina, ir svarbiausiai, kad tiksliai išaiškina. Mano draugas gavo iš Jūsų nuostabų Naująjį Testamentą, jis pasidalino su manimi šiuo džiaugsmu ir suteikė tokią galimybę ir man. Tai va, aš taip pat rašau Jums dėl tos pačios priežasties, Prašau Jus, būkite geri, išsiųskite man, prašau, Naująjį testamentą su paaiškinimais…

Brangūs broliai ir seserys! Dėkoju Jums už išsiųstas dvi Atstatymo vertimo kopijas. Neišsiskiriu su šia knyga,- ji suteikia progą man bendrauti  su Dievu, lyg betarpiškai atverdama tokius išminties gylius! O antrąjį egzempliorių aš padovanojau savo sesei iš Sarovo, kuri savarankiškai… ieško kelio pas gyvąjį Dievą… Apskritai, šis vertimas daro stebuklus,- žmonės per jį prisijungia prie tikėjimo, net jei jie pasiima mano tomuką tik dėl informacijos. Tai — iš tikrųjų gyvas Dievo balsas. Po to, kai jūs atsiuntėte man vertimą, Viešpats atvedė per mane tikėjiman jau septynis žmones… Dėkoju Viešpačiui už šį didelį gailestingumą ir džiaugsmą!

Sveiki, brangieji, mielieji žmonės, nuo kurių gavau dovanai nuostabią knygą — Naująjį Testamentą. Aš mokausi devintoje klasėje, kai grįžau iš atostogų ir sužinojau, kad manęs laukia ši nuostabi dovana, aš labai apsidžiaugiau. Jei sąžiningai, tai tuo metu jau turėjau trys Naujieji Testamentai ir Jūsų dovaną iš pradžių norėjau kam nors padovanoti. Bet, kai daugiau ar mažiau susipažinau su šiuo “stebuklu”, supratau, kad man reikalinga būtent tokia knyga. Ši knyga sudomino net mano tėvus, kurie, man atrodo, niekada nebuvo atsivertę Naujojo Testamento. Mes visi, ypač aš, turime labai mažai laiko, bet mama ir aš (nesu tikra dėl tėtės) susitarėme kiekvieną sekmadienį turėti tam tikrus užsiėmimus. Būtinai papasakosiu apie šią knygą savo draugams, kurie, manau, susidomės ir užsinorės įsigyti tokią pat knygą, kokią turiu aš.

Gavusi jūsų dovaną, aš tiesiog negalėjau nepadėkoti Jums. Išsiųsčiau jums pinigų, bet jūs sakote, kad to nereikia, bet ir pinigų praktiškai neturiu. Dėl to aš tenkinuosi galimybe bent laišku pasakyti Jums: “Ačiū labai!”. Labai ačiū Dievui, kad jis sukūrė tokius nuostabius žmones kaip Jūs!

Ačiū Jums už jūsų triūsą, kurio dėka galima tiksliau suprasti ir suvokti Šventąjį Raštą. Susipažinus su panašiais darbais man pavyko gauti tikslius atsakymus į labai svarbius klausimus. Tikiu, kad jūsų veikalai padės atverti Žodį Dievo visoje jo pilnatvėje ir giliau išstudijuoti Naująjį Testamentą, o tai reiškia, peržiūrėti savo gyvenimą ir santykį su tikėjimu ir Viešpačiu.

Siunčiu Jums antrąjį užsakymą, nes pirmąjį padovanojau neatplėšdamas. O buvo taip. Mūsų pažįstama atėjo ir pakvietė mus pasidžiaugti, nes jos sūnus per savo gimtadienį buvo pakrikštytas. Jam suėjo dvidešimt treji metai. Tai buvo mums netikėta, dėl to dovanos mes neparuošėme, o ir nebuvo iš ko. Sėdime, svarstome, ką padovanoti, ir čia įeina mano duktė ir įteikia pašto pranešimą pažintinei Naujojo Testamento kopijai. Šlovė mūsų Viešpačiui! Jis žino mūsų poreikius ir žino, ko ir kada reikia žmonių sielių išgelbėjimui. Ir mes nusprendėme, kad geriausia dovana S. bus dovana nuo Jėzaus Kristaus mūsų Viešpaties, apie ką mes su dideliu džiaugsmu paliudijome jam įteikdami dovaną. O dabar viliamės ir laukiame gausią naująjį užsakymą.

Labai apsidžiaugiau išvydusi knygą Naujasis Testamentas, ypatingai, su paaiškinimais. Aš jau pradėjau skaityti Bibliją, bet ji buvo taip sudėtingai parašyta, kad aš ne viską suprasdavau, o perskaityti ir išstudijuoti labai norėjosi. Kai man į rankas pateko Jūsų knyga, peržiūrėjusi ją, iš karto sėdau rašyti Jums laiško.

Iš anksto milžiniškai Jums dėkoju už šią neįkainojamą knygą. Labai norėjosi sužinoti, ar Jūs spausdinsite su komentarais taip pat ir Senąjį Testamentą? Man atrodo, kad Jūsų, Jūsų darbo ir šios knygos dėka daugelis žmonių susimąstys ir stos į tikrą kelią. Tai labai gera mintis, nes gaila jaunimo, žūstančio mūsų akyse nuo narkotikų ir alkoholio, nesusimąstančio apie ateitį.

1 thought on “Skaitytojų atsiliepimai”

  1. Labai ačiū Jums už Naująjį Testamentą! Visi paaiškinimai šioje Biblijos versijoje padeda labiau įsigilinti į Dievo žodį, kas ypač naudinga ne tik dar Biblijos neskaičiusiems žmonėms, bet ir tiems, kas ją jau perskaitė. Dar kartelį ačiū Jums, Jūsų darbai tikrai daro šį pasaulį geresne vieta!:)

Comments are closed.